Nasz zespół Solray to grupa specjalistów. Zdobywaliśmy swoje doświadczenie na wielu płaszczyznach, uczestnicząc m.in.: w zabudowach farm fotowoltaicznych, powierzchni dachowych przedsiębiorstw, firm, jak i domów jednorodzinnych na terenie Belgii oraz Francji.

Jesteśmy firmą, której ideą jest propagowanie ekologicznych rozwiązań opartych na wykorzystywaniu odnawialnych źródeł energii. Naszym głównym celem jest kompleksowe wsparcie klienta w drodze do optymalizacji i zminimalizowania kosztów energii, w rozliczeniu rocznym nawet o 90 %, co wpłynie z zyskiem na budżet, ale również przyczyni się do szeregu korzyści związanych z ekologią i ochroną środowiska.

Solray

Promieniowanie słoneczne to surowiec, który daje nam ogromne możliwości rozwoju, przy czym, którego mamy pod dostatkiem. Dlaczego mielibyśmy go nie wykorzystać, kiedy możemy robić to właściwie za darmo?

Ponad wszystko cenimy sobie fachowe podejście i zadowolenie klienta, dlatego do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie oraz z największym zaangażowaniem, precyzją i starannością. Gwarantujemy wszechstronną pomoc w doborze najefektywniejszych rozwiązań w przystępnej cenie.

Solray
Bezpłatna wycena